HK Audio brugere

Ring for pris

Herunder liste med Prof. brugere af HK Audio produkter.
Brugerne er opført alfabetisk med kontaktinformationer samt produkttype.
Er du også HK Audio Prof. bruger? ….. så hører vi gerne fra dig.

 

HK AUDIO BRUGERLISTE:

Dreamland Hovvej 4b, 9240 Nibe. Kontakt: Thomas Becker
Tlf: 9835 2021, dreamland@post.tele.dk, www.dreamlandstudio.dk.
HK Audio produkter: Contour Array

Duncan Productions Københavnsvej 196, 4000 Roskilde. Kontakt: Bjarne Duncan
Tlf: 4675 6868, duncan@duncan.dk, www.duncan.dk.
HK Audio produkter: Elements – ConTour Series – Icon – Cohedra Compact

Fi-Pa Sound – Gyvelvej 5, 9500 Hobro. Kontakt: Ivan Vraa Andersen
Tlf: 2166 6529, ivan@fi-pa-sound.dk, www.Fi-Pa-Sound.dk.
HK Audio produkter: ConTour Series – ConTour Array

HL Akustik Aps – Dalsøpark 31A,  3500 Værløse. Kontakt: Per Lydersen
Tlf: 4011 6789, perlydersen@gmail.com
HK Audio produkter: Contour Array – Premium PR:O

Ikast-Brande musikskole Strøget 47, 7430 Ikast. Kontakt: Simon Lindegaard
Tlf.: 9960 5111, musikskolen@gmail.com
HK Audio produkter: Icon – Elements – Premium PR:O – Elias

LIVE Production – Kåstrupvej 2, 4400 Kalundborg. Kontakt: Troels Køhl
Tlf: 4051 1329, troels@liveproduction.dk, www.liveproduction.dk.
HK Audio produkter: Projektor – ConTour Array – Premium PR:O

Lydbureauet – Højrupvej 119, 7000 Fredericia. Kontakt: Henning Lodberg
Tlf: 6018 0099, kontakt@lydbureauet.dk, www.lydbureauet.dk.
HK Audio produkter: L.U.C.A.S – Deacon – Linear – Premium PR:O

N.C Elektronik – Hedelandsvej 6, 7400 Herning. Kontakt: Niels
Tlf: 9722 4600, info@ncnet.dk, www.ncnet.dk.
HK Audio produkter: Cohedra – Cohedra Compact – ConTour Series – Premium PR:O

ProFox – Vester Fjordvej 34, 9000 Aalborg. Kontakt: Tommy B
Tlf: 2629 9299, tommy@profox.dk, www.profox.dk.
HK Audio produkter: ConTour Array

Ran-Mix – Myntevej 11, 8920 Randers NV. Kontakt: Peer Kastrup
Tlf: 8643 8777, mail@ran-mix.dk, www.ran-mix.dk.
HK Audio produkter: ConTour Series – ConTour Array

SRLyd – Kærholm 13, 9850 Hirtshals. Kontakt: John Larsen
Tlf: 4072 8584, main@srlyd.dk, www.srlyd.dk.
HK Audio produkter: ConTour Series – Premium PR:O